WWW o WW aneb Lodní deník naší rodiny
IMG_2606IMG_4136

Prolog


Je dobře, když voda trochu teče. Je ještě lépe, když loď jede ještě o trochu rychleji, než ta voda teče. V peřejích to zaručí, že se nevybouráte, na voleji to zaručí, že se neupečete a že vůbec někam dojedete.
Ale teď vážně. Opravdový vodák má k řece úctu. Opravdový vodák ví, že nemůže ovládnout řeku, tak se aspoň snaží ovládnout svoji loď. To se mu nikdy nemůže úplně podařit, protože také řeka se snaží ovládnout vodákovu loď a řeka má víc síly, než vodák. A o to se právě snažíme, mít k řece úctu a přesto se s ní prát. Po nějakých těch stovkách hodin dřiny zjišťujeme, že už to není boj, je to spíš taková spolupráce, při které se kontinuálně dozvídáme, co všechno ještě neumíme a snažíme se to naučit.

Ahoj


I když jsme začali tak trochu literárně, dál už se budeme soustředit spíše na fakta. Všichni víme, že Šmíd byl jen jeden.

Pasted Graphic

Účel stránek je podobný, jako u většiny internetových publikací - nutí nás to uspořádat si fotky, myšlenky a vzpomínky. Taková je dnešní doba. Smějeme se tomu, když holčičky píšou “...svěřuji se ti, můj deníčku...”, ale všechny blogy, sociální sítě a osobní stránky jsou totéž. A taky nám nevádí, když to v podstatě nikdo nečte.

IMG_2954IMG_6331

Co tady najdete


Jednak pár vzpomínek na staré časy, úvahy o proměnách vodáctví . Spolu s námi vodáky se mění i naše lodě - vždy od menšího počtu děr k většímu.

Následují fotogalerie z našich akcí a ještě několik příhod a lehce humorných situací z našeho vodáckého života.
Články a fotografie ze závodů a soustředění jsou od roku 2014 na stránkách našeho oddílu , ale odkazy zařazujeme i do levého menu zde.


Pasted Graphic 1Pasted Graphic 2Pasted Graphic 3