Hanácké slalomy


Hned po návratu z Prahy jedem na Hanácké slalomy. První den trochu prší, ale pak už se počasí mění na babí léto. Jediným problémem je to, že došly makrely a když konečně nějaké ještě našli a upekli, postaví se nám doručovatelky makrel před stanoviště rozhodčího a já mačkám špatně čas na stopkách. Uuuuh, ostuda. Gábinka Satková musela jet novou jízdu.
Trať je postavená nic moc, hlavně v neděli, všichni, včetně mistryně světa Martiny Satkové, podjíždějí jednu protivodu o 5-10 metrů, podle schopností a sil. Matěj ovšem prokázal, že na vodě umí přemýšlet. Singl sice projel normálně, ale debl, který by určitě podjel mnohem víc, jeli jako první ze všech závodníků úplně jinak - nasměrovali to do vracáku na druhé straně, odtud pak přejeli traverzem těsně pod tu podjížděnou protivodu bez podjetí.

Matěj v sobotu byl pátý a Ema v neděli pátá v celkovém pořadí, což jsou vzhledem ke konkurenci dobré výkony. V sobotu je na deblu předjeli kamarádi z Valmezu, Tichý-Škorňa, v sobotu Emu její kamarádka Terezka Kneblová, takže výsledky se hezky střídaly a pokaždé se dařilo někomu jinému.
Olomoucké matky prokázaly úžasné pekařské schopnosti, Robert Knebel úžasné schopnosti komentátorské (jako vždy), Kráťa si hezky pokecal do mikrofonu, Šaman byl oceněn jako největší moravský trenér. Všechno proběhlo v příjemné atmosféře a tak byla moravská slalomová sezóna úspěšně uzavřena.