Soustředění SCM

Veltrusy


I když jsou tři volné dny, odjíždíme až v sobotu ráno, tím se vyhýbáme špatnému počasí. Ve Veltrusích i na dalších místech soustředění je krásné počasí. V sobotu a v neděli je kanál plný, jsou tady oddíly z Valmezu, ze Šumperka, Eda Lerch s rodiči a Roman Neuge, který nám ukazuje své tréninkové plány. V pondělí přijíždí jen Dukla a USK, Luboš Hilgert chválí Emu a ta na oplátku osprchuje Štěpánu říční vodou, když nasedají do lodí. Soustředění přineslo velký pokrok při průjezdu válců a při přejezdech.


Roudnice


V Roudnici trénujeme na horní i spodní části, ale největší nadšení přináší surfovací vlna, do které Ema bez varování a dohledu okamžitě najíždí a nechce se jí ven až do chvíle, kdy ji při jednom průjezdu přitlačí proud loď k bočním železům a po chvíli ji to vyplivne hlavou dolů, naštěstí hned zvedá a jezdí dál.


Troja


V pondělí večer přejíždíme do Tróji a Emu s Matějem nebaví chodit kolem kanálu, takže jdou ještě večer jezdit, je to za tento den už na třetím kanálu. Další den jezdí znovu, Emu to trochu potrápí ve válcích ve spodní části, ale úspěšně eskymuje. Oba jsou už hodně utahaní a tak délky tréninků zkracujeme.Zpět na Akce 2015