Soustředění s USK Praha na Křivoklátě


Po závodech ve Veltrusích jedeme na Křivoklát, kde probíhá sraz jezdců na otevřených kánoích. Chtěli jsme se potkat s těmito kamarády a proto jsme zde plánovali pobýt, v sobotu večer a v neděli pojezdit a pak jet do Sušice.
V neděli večer ale přijel Honza Busta zvaný Buster a s ním jeho svěřenci, mezi kterými byli Matějovi i Emini kamarádi. V Sušici dost opadla voda a tak jsme změnili plán, že budeme do pondělka v Roztokách a pak pojedeme na Paraplíčko. Protože trénování s Busterovou partou se dětem velmi líbilo a na Paraplíčku nebyla voda, nakonec jsme protáhli pobyt v Roztokách až do středy.
Největší význam měl asi pro Emu, protože se velmi zdokonalila hned ve třech prvcích techniky - odrážení v protivodách, traverzech přes ruku a nájezdech do pravých, v Roztokách dost malých vracáků, do protivod a dokonce i povod ve vracáku. Matěj zase získal kousek toho, co potřebuje nejvíc, a to je vyježděnost na tekoucí vodě. I přítomní tatínkové, David Lhota a Tomáš Příhoda, i s Busterem pak velmi utužili přátelské vztahy s oddílem VSK Rájec. Prostě to celé bylo velmi prospěšné a příjemné.
Na fotografiích je především sbírka "ksichtů", které Matěj a hlavně Ema dělají při průjezdu vlnami.